بهترین دیکشنری های زبان انگلیسی

بهترین دیکشنری های زبان انگلیسی

 

 

اپلیکیشن دیکشنری آکسفورد بهتون کمک می کنه تا از سه روش مختلف استفاده کرده و معنی لغات را پیدا کنید. شما هم می تونید لغت مورد نظرتون رو تایپ کرده و معنیش رو ببینید، یا می تونید انگشتتون رو روی میکروفون نگه داشته و اون کلمه رو با صدای خودتون بگید تا بتونین معنی لغت رو ببینید یا از دوربین گوشی برای اسکن کردن اون لغت استفاده کرده و معنی اش رو ببینید.

 

 

اگر میخواین روی انگلیسی آمریکایی تمرکز کرده و فقط از یک دیکشنری استفاده کنید، تنها انتخاب خوبتون می تونه “Longman Dictionary of Contemporary English” باشه. این دیکشنری غنی ترین و مفیدترین محتوا رو داره و شما از نرم افزارش هم می تونید بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ تون به راحتی استفاده کنید.

 

 

این وب سایت فوق العاده عالی هم به عنوان یک دیکشنری، هم به عنوان یک فرهنگ لغت هست و اپلیکیشن خیلی خوبی هم داره. وقتی اپلیکیشن اش رو باز می کنی فقط کافیه بین دو اسلاید دیکشنری و فرهنگ لغت که با دو رنگ متفاوت نمایش داده شدند حرکت کنی تا به راحتی به هردوشون دسترسی داشته باشی، شما می تونید تلفظ و مثال هایی از لغت مورد نظرتون رو در این اپلیکیشن ببینین.

 

 

این دیکشنری یک اپلیکیشن مفید دیگر است. تم، سایز فونت و فاصله بین خطوط رو می تونید خودتون به راحتی اونطور که ترجیح میدین تنظیم کنید. شما می تونید از ویژگی سرچ شانسی اش برای یادگیری لغات جدید استفاده کنید. این اپلیکیشن قابلیت خواندن متن رو هم داره.

 

 

وقتی لغت مدنظرتون رو در این اپلیکیشن تایپ می کنید به صورت اتوماتیک یکسری لغات پیشنهادی رو بهتون نشون میده که این قابلیت اپلیکیشن خیلی به درد بخور است. شما مترادف تمام لغات رو هم می تونید در این اپلیکیشن ساده پیدا کنید. همچنین می تونید اپلیکیشن رو طوری تنظیم کنید که متضاد لغات رو هم بهتون نشون بده. این اپلیکیشن رایگان هست و اندرویدی ها می تونند از نسخه “Pro” بدون تبلیغات اش استفاده کنند.

 

 

این اپلیکیشن یکی از بهترین فرهنگ های لغت آنلاین است. فقط کافیه لغت رو وارد کرده و مترادف ها و متضادهایش رو ببینید. شما می تونید لغات را ذخیره کرده تا دوباره بعدا بهشون مراجعه کنید. با بیش از نود هزار لغت، این اپلیکیشن  یکی از بهترین منابع رایگان در دسترس می باشد.

 

 

این دیکشنری از سال 1828منبعی غنی برای پیدا کردن معنی لغات انگلیسی بوده. وقتی این اپلیکیشن رو باز می کنید بلافاصله قسمتی برای دیکشنری و فرهنگ لغت در پایین باکس خواهید دید. می توانید روی هرکدام که نیاز دارید کلیک کرده و لغت مورد نظرتان را در آن قسمت پیدا کنید.

 

اشتراک گذاری: