7 منبع تقویت مکالمه آمریکایی

7 منبع تقویت مکالمه و تلفظ آمریکایی

 

 

American English Pronunciation Tutor

این اپلیکیشن با استفاده از تصاویر بهتون نحوه صحیح حرکت دهان هنگام تلفظ هر صدا رو نشون میده. بعد ازون شما می تونید کلمات رو با لهجه آمریکایی تلفظ کرده و لهجه تون رو با استفاده از قابلیت تشخیص صداهای اپلیکیشن، تقویت کنید. این اپلیکیشن بهتون میگه که آیا لغت روصحیح تلفظ کردین یا نه.

 

 

Voice of America

”VOA” یک پادکست جدید با موضوعات بسیار متعدده که از بین اونها می توانید هر موضوعی رو که بهش علاقه دارید انتخاب کنید. با وجود اینکه این اپلیکیشن فقط آموزشی نیست، اما می تونید با استفاده ازش مکالماتی با لهجه آمریکایی درباره موضوعات مختلفی رو گوش بدید و نه تنها انگلیسی یاد بگیرید بلکه با لهجه آمریکایی صحبت کردن رو خیلی خوب آموزش ببینید.

 

 

 

Real English Conversations

این وب سایت شبیه یک پادکست انگلیسی هست که برای زبان آموزان ساخته شده. در این وب سایت شما می تونید مکالمات واقعی بین افراد رو راجع به موضوعات مختلف و در زمینه های متعددی پیدا کنید. گویندگان لهجه شفافی دارن و طبیعی صحبت می کنند که همین به شما کمک می کنه کلی لغت و اصطلاح راجع به هر موضوعی یاد بگیرید.

 

 

American Phrases and Sayings

با اینکه این وب سایت بریتانیایی است، ضرب المللی های لیست شده در صفحه اصلی سایت آمریکایی است. با کلیک بر روی هر یک از ضرب المثل ها می توانید معنی و منبع اصلی اون رو ببینید.

 

 

US American English Resources

وزارت امور خارجه آمریکا وب سایتی عالی با منابعی غنی برای زبان آموزان و اساتید زبان انگلیسی داره. تعدادی درس و منبع انگلیسی آمریکایی در اون قرار داره که با استفاده از تصاویر مکالمه انگلیسی رو به شما آموزش میده.

 

 

“McGraw Hill’s Conversational American English“

این کتاب آموزشی از انتشارات شناخته شده “McGraw” شامل بخش های مختلف میشه و بیش از ۳۰۰۰ عبارت و اصطلاح رایج که در هر موقعیتی استفاده میشه در خود جای داده.

این کتاب بهتون روش های مختلف سلام و خداحافظی کردن، موافقت و مخالفت با موضوعی خاص و حتی برخورد با افراد مؤدب و بی ادب رو آموزش میده. برای هر موقعیت شما لیستی از عبارات و اصطلاحات خواهید داشت.

 

 

Speak English Like an American

این کتاب هم پر است از اصطلاحات روزمره در موقعیت های غیررسمی و رسمی و حرفه ای. در این کتاب شما فقط لیستی از اصطلاحات رو نمی بینید بلکه هر درس شامل یک مکالمه میشه که می تونید اصطلاحات رو در جایگاه درست شون ببینید. در پایان هر فصل هم یک “worksheet“ برای تمرین بیشتر قرار داده شده.

 

 

 

اشتراک گذاری: