5 تدتاک انگیزشی برای یادگیری زبان انگلیسی

5 تدتاک انگیزشی برای یادگیری زبان انگلیسی

خانم “کیو استارک” نویسنده کتاب “When Strangers Meet” در این سخنرانی دلنشین، فواید نادیده گرفته شده غلبه بر معذب بودن هنگام صحبت کردن با غریبه ها و استقبال از این لحظه های بسیار زیبای ارتباط خالص با دیگران رو مورد بررسی قرار میده.

 

“مكئنا پاپ”، دختر چهارده ساله در این تد تاک می گه که وقتى ١٣ ساله بوده، يكى از بزرگترين شركتهاى سازنده اسباب بازى در جهان رو قانع كرده تا شيوه بازاريابى خودشون رو براى يكى از پرفروش ترين محصولات شون تغيير بدهند و كمتر از رنگهايى كه برچسب جنسيتى داره، استفاده کنن.

 

آقای “زک ابراهیم” نویسنده کتاب “The Terrorist’s Son” در این سخنرانی توضیح میده که اگر در محیطی دگم، بسته و پر از نفرت که افراد همیشه همدیگر رو بر اساس نژاد یا دین قضاوت می کنند به دنیا اومدین، خودتون می تونید مسیرتون رو از بقیه جدا کنید.

 

خانم “امی کادی” نویسنده کتاب “Presence” به این نکته اشاره می کنه که رفتار غیرکلامی ما تعیین می‌کنه که دیگران چطور درباره‌ی ما می‌اندیشند و احساس می‌کنند و همچنین مدارک زیادی وجود داره که نشون میده رفتارهای غیرکلامی ما بر اندیشه و احساس ما درباره‌ی خودمون هم تاثیر می‌گذاره.

 

آقای “کنگ لی” یک محققه که درباره دروغ گفتن بچه ها و اینکه دروغ گفتن تنها موقعیتی نیست که در اون احساسات مخفی ما بروز میکنه، صحبت می کنه. نکته جالب اینکه ایشون اظهار می کنه که در آینده ای نزدیک امکان داره با استفاده از نوعی تکنولوژی و فیلم های تلویزیونی، بتونیم شدت ضربان قلب سیاستمداران رو تشخیص داده، متوجه میزان حوصله و استرس شون شده و بفهمیم بهمون دروغ میگن یا نه.

 

 

اشتراک گذاری: