5 دلیل یادگیری انگلیسی تجاری

  5 دلیل یادگیری انگلیسی تجاری

۱) اعتماد به نفس تون در محل کار بالا میره.

انگلیسی تجاری بهتون کمک می کنه در موقعیت های مختلف کاری از پس مکالمات بر بیاید. بنابراین قبل از اینکه وارد دفتر کار یا اداره بشین دقیقا می دونین باید چی بگین. بنابرابن زمانی که پرزنتیشنی پیش رو دارید اعتماد به نفس بالاتری نسبت به زمانی که آمادگی کامل برای صحبت در این موقعیت ها رو ندارید خواهید داشت.

 

۲) می تونید با رئیس و همکاران تون ارتباط موثرتری برقرار کنید.

سوء برداشت همیشه هم در زندگی هم در محل کار اتفاق میفته. مخصوصا وقتی شما مجبورید به زبانی غیر از زبان مادری تون صحبت کنید. چه حضوری یا از طریق تلفن یا ایمیل بخواین با فردی صحبت کنید ممکنه در برقراری ارتباط به مشکل بخورید. اما وقتی به انگلیسی تجاری مسلط باشید می تونید جلوی این اشتباهات و مشکلات رو بگیرید و وقتی سره کار هستید همکاران و سوپروایزرهاتون متوجه منظور شما بشن.

 

۳) سره کار متوجه تفاوت های فرهنگی خواهید شد.

یادگیری زبان جدید فقط حول محور استفاده از گرامر صحیح و یادگیری لغات و عبارات جدید نیست. برای یادگیری زبان جدید لازمه که فرهنگ بومی اون کشور رو هم متوجه بشید. مثلا وقتی وارد یک محیط کاری جدید می شید ممکنه نظرات درباره دست دادن هنگام ملاقات همکاران، طرز لباس پوشیدن و یونیفرم، سر وقت حاضر شدن در محل کار، معاشرت با همکاران، خارج از محل کار متفاوت باشه.

 

۴) گرامرتون تقویت میشه.

در محل کار تسلط کافی داشتن بر گرامر خیلی مهمه. شما باید موقع اولین مصاحبه کاری تون بتونید خوب انگلیسی صحبت کنید تا برای شغل مورد نظرتون انتخاب بشید. شما باید از پس تعامل صحیح با ارباب رجوع بر بیاید. در دوره های انگلیسی تجاری شما یاد میگیرید چطور از گرامرهای پیچیده استفاده کنید و همین شما رو برای تعاملی دقیق و درست در محل کار آماده کرده و شما رو به مدیری موفق تبدیل می کنه.

 

۵) یاد می گیرید چطور پاسخگوی تلفن ها و ایمیل ها باشید.

شما در یک دنیای دیجیتال زندگی می کنید. بنابراین بسیاری از وظایف شما در محل کار مرتبط با تکنولوژی است. حتی اگه می تونید به راحتی به انگلیسی صحبت کنید و بنویسید، پشت تلفن صحبت کردن یا جواب ایمیل های رسمی رو دادن ممکنه براتون استرس زا باشه. علتش اینه که انگلیسی ای که در این موقعیت ها باید استفاده کنید کاملا متفاوت ازونچه که در محاوره دوستانه استفاده می کنید هست. با یادگیری انگلیسی تجاری شما برای برقراری ارتباط حرفه ای آماده می شید.

 

 

اشتراک گذاری: