5 کتاب آموزشی به روز انگلیسی تجاری

5 کتاب آموزشی به روز انگلیسی تجاری

سری کتابهای “Business Vocabulary In Use” شامل 3 سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته است و به زبان آموزان کمک می کند لغات مرتبط به انگلیسی تجاری را یاد بگیرند. این سری کتابها مناسب افرادی است که یا در حال یادگیری زبان انگلیسی قبل از شروع به کار هستند یا افرادی که بعد از شروع به کارشان نیاز به تقویت زبان انگلیسی برای شغل مورد نظرشان دارند.

 

سری کتابهای “Market Leader” از رویکرد چهار مهارتی برای یادگیری انگلیسی تجاری با تمرین های ارتباطی چالش برانگیز و مرتبط در هر صفحه استفاده می کند. هر درس از این کتاب به موضوعی مرتبط با بیزینس مانند برند و پول می پردازد.

 

کتاب “Business one” کتابی عالی برای زبان آموزانی است که تجربه استفاده از انگلیسی تجاری را داشته اما می خواهند روان تر و طبیعی تر صحبت کنند. در این کتاب با کلمات و عبارات و گرامر کلیدی برای مهارت های “Writing” و “Speaking” تخصصی آشنا می شوید.

 

کتاب “Intelligent Business” مناسب زبان آموزانی با دانش و تجربه ای محدود از انگلیسی تجاری است. این کتاب شامل پنج سطح از مقدماتی تا پیشرفته می باشد. کتاب اصلی آن بر هر چهار مهارت زبانی تمرکز داشته و کتاب “Skillbook” آن شامل تمریناتی کاربردی است.

 

کتاب “Business Builder” مناسب زبان آموزانی با سطح زبان متوسط به بالاست که می خواهند دوره ای کوتاه و فشرده را برای یادگیری انگلیسی تجاری اختصاص دهند. این کتاب تاکید زیادی روی گرامر و انگلیسی صحیح ندارد و بیشتر به آموزش عبارات تجاری و تمرین کردن عبارات می پردازد.

اشتراک گذاری: