معرفی سریال “Two and a half Men”

سریال “Two and a half men”

سریال “Two and a half Men” از همان ابتدای پخش اش از شبکه CBS بسیار پر طرفدار بوده و هر فصل آن بین ۱۳ تا ۱۶ میلیون بیننده داشته. در این سریال بازیگران مهمان بسیار معروفی نقش آفرینی می کنند اما دلیل اصلی موفقیت سریال هماهنگی و بازی بسیار عالی ۳ کاراکتر اصلی آن است.

 

“چارلی هارپر” یک موزیسین موفق است که به تنهایی در خانه ساحلی خود زندگی می کند. تا اینکه برادرش “الن” که در حال جدایی از همسرش است و خانه اش را به خاطر طلاق به همسرش بخشیده، تصمیم می گیرد با پسرش “جیک” با “چارلی” زندگی کند. ورود “الن” و پسرش “جیک” به زندگی “چارلی” باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار جالب و خنده داری می شود.

 

در ابتدا “برتا”، خدمتکار خانه که خانمی با زبان نیش دار است در مقابل تغییرات به وجود آمده در خانه مقاومت می کند اما بعد از مدتی به زور و با بی میلی ورود دو نفر جدید و تغییر و تحولات را می پذیرد.

 

“چارلی” فردی خوش گذران و بی خیال است که اعتقادی به ازدواج و رابطه پایدار ندارد و بر عکس او برادرش “الن” مردی شکست خورده در عشق که تمام سعی اش را برای به دست آوردن یک عشق پایدار می کند. “جیک” پسر شیرین و سر زبان دار “الن” که هر چه به ذهنش می رسد، رک و پوست کنده بیان می کند.

 

این سریال از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۵ در ۱۲ فصل و ۲۶۲ قسمت از شبکه CBS پخش شده و بعد توسط اکثر شبکه های تلویزیونی خریداری و باز پخش شده و در ۲۲ کشور جهان جزو پربیننده ترین سریال های کمدی بوده.

 

 

اشتراک گذاری: