5 کتاب برتر 2021 برای آمادگی آزمون آیلتس

1) Barron’s IELTS Superpack

این کتاب هم برای افرادی که قصد ادامه تحصیل بعد از مهاجرت دارن و هم برای افرادی که می خوان مشغول به کار بشن مناسبه و جزوه بهترین و کامل ترین کتابها برای آمادگی آزمون آیلتس محسوب میشه. در این کتاب هر چیزی که برای گرفتن نمره بالا در آزمون آیلتس نیاز دارین رو پیدا می کنین.

 

 

2) Check Your English Vocabulary for IELTS

این یک کتاب واژگانه که بهتون کمک می کنه قبل از آزمون دایره لغات تون رو افزایش بدین. هم برای آزمون آیلتس جنرال و هم آکادمیک مناسبه و با طیف وسیعی از لغات بهتون کمک می کنه نمره بالاتری در آزمون کسب کنید.

 

 

3) Cambridge IELTS 15 Academic Student’s Book with Answers

آزمون های اصلی آیلتس بهتون ایده خوبی از آزمون آیلتسی که قراره باهاش مواجه بشین میده. این کتاب برای افرادی هست که قراره در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنن و در اون ۴ تست بعلاوه یک بخش فوق العاده خوب جواب ها وجود داره که کمک بسیار بزرگی بهتون می کنه برای آمادگی و گرفتن نمره بالا در آزمون آیلتس.

 

4) The Official Cambridge Guide to IELTS

این کتاب هم برای آمادگی برای آزمون آیلتس جنرال و هم آکادمیک مناسبه و طوری طراحی شده که بهتون برای گرفتن نمره بالا در این آزمون کمک کنه. این کتاب نکات مهمی از طریق افرادی که خودشون قبلا در آزمون شرکت کردند رو در اختیارتون قرار میده. جوابهای کامل برای هر ۸ تست در اون موجوده.

 

 

5) Official IELTS Practice Materials

این کتاب توضیح میده که هر بخش از آزمون آیلتس چطور نمره دهی میشه و نکات ارزشمندی برای مطالعه در اختیارتون قرار میده. این کتاب یکسری تست های تمرینی داره که شامل تمام بخش های آزمون جنرال و آکادمیک، پاسخنامه ها، متن فایل های صوتی و بازخوردهای معمول اگزمینر هاست میشه.

اشتراک گذاری: